Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

ZAKOCHANI SĄ WŚRÓD NAS! Chodnikowe wyznania miłosne FOTO

› bieżące ponad rok temu    15.10.2014
Agnieszka Pająk-Czech
komentarzy 3 ocen 8 / 100%
A A A
6 zdjęć fot. Apacz

Miłość nie zna granic. Dziś jedna z mieszkanek Ursynowa mogła się o tym przekonać na własnej skórze. Zakochany po uszy dżentelmen zostawił dla niej kilka miłych wiadomości wprost na… chodniku!

Napisy zaczynają się przy wyjściu z jednej z klatek bloku al. KEN 51. Na przywitanie adorowana niewiasta - a w ślad za nią przechodnie - mogą ujrzeć napis: „Dzień dobry Laleczko!”. Kilka metrów dalej widnieje kolejny wpis: „Zwolnij, zdążysz…”. Napisy ciągną się, aż do wejścia na stację metra Imielin. Kolejno pojawiają się hasła: „Ślicznie dziś wyglądasz – serio”, „Masz fajną pupę”, „…i fryzuję – cudo”.

Trzeba przyznać, że adorator wykazał się niezwykłą inwencją twórczą. Same napisy wykonane zostały z niezwykłą starannością. Każdy kto przechodzi obok z zainteresowaniem i uśmiechem przygląda się wyznaniom chodnikowym.

Niektóre panie sądzą, że to do nich kierowane są słowa

- To miłe, gdy człowiek widzi na chodniku napis w stylu „ładnie dziś wyglądasz”. Na początku myślałam, że ktoś chciał zażartować z przechodzących tędy kobiet. Dopiero później zorientowałam się, że to swoiste wyznanie miłosne – mówi pani Anna, która przypadkowo przechodziła dziś wzdłuż al. KEN.

Jak widać amant wpłynął na nastrój nie tylko swojej ukochanej, ale też na humor innych pań. Nawet jeśli napisy okażą się - co niektórzy podejrzewają - profesjonalną akcją marketingową, to przyznajmy niezwykle udaną!

ZOBACZCIE SAMI!

Zakochani są wśród nas czyli chodnikowe wyznania miłosne
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Adella
ponad rok temu 3
oooooooo mój rozmarynie rozwijaj się! :) sama słodycz, pokażcie pana który to pisał. :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kama
ponad rok temu 2
Ale romantyczne mmm :))) super :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lunia
ponad rok temu 1
Super pomysł ! Sama się też uśmiechnęłam przechodząc ;-)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji