Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Wytańczyli puchary, nagrody i awanse! FOTO

› bieżące 12 miesięcy temu    22.10.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
39 zdjęć fot. SK

Kolejna edycja Ursynowskiego Turnieju Tańca Sportowego za nami! W sali gimnastycznej podstawówki przy Cybisa zaprezentowało się ponad 400 młodych tancerzy. 

Ursynowski turniej jest bardzo lubianą przez dzieci i młodzież imprezą. Tylko tu mogą zaprezentować się zarówno debiutanci, jak i zaawansowani amatorzy tańca sportowego. Tylko tu kluby mogą skonfrontować swoje osiągnięcia już na początku sezonu tanecznego. 

Zawody rozegrano w kilku kategoriach tanecznych: disco dance, disco dance freestyle i hip hop. Najmłodszy uczestnik turnieju miał 5 lat, najstarsi podchodzą już pod 20-tkę. Poziom z roku na rok - coraz wyższy.

- Najbardziej motywujące do organizowania tej imprezy są uśmiechnięte i radosne twarze dzieci oraz fakt, że po latach uczestników naszych imprez widzimy później na międzynarodowych turniejach tańca - mówi Jacek Sennewald ze szkoły Hand to Hand, organizator zawodów.

Na Ursynowie turniej organizowany jest od wielu lat. Dofinansowuje go dzielnica. Biorą w nim udział nie tylko tancerze z naszej dzielnicy (szkoły: Hand to Hand i Loocas Dance Center), ale też szkoły z innych dzielnic - z Wawra, Mokotowa, Ursusa oraz spoza stolicy - z Radzymina, Piaseczna czy Dębek. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii awansują o dwa oczka wyżej w kategorii tanecznej. Jest więc o co walczyć. Rywalizacja jednak zawsze przebiega w duchu fair play. Dzieciaki dopingują się nawzajem, stąd w sali podczas tańców słychać głośne piski i krzyki.

- Cieszę się, że zajęłam 5. miejsce, będę w tej samej kategorii co moja koleżanka! - mówi dumna Natalia, która swoją przygodę z tańcem rozpoczęła niedawno.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z TURNIEJU

Turniej Tańca Sportowego
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!