Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Wybory Miss Wheelchair World 2017 odbędą się na Ursynowie

› bieżące 21 dni temu    2.10.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 86%
A A A
Beata Jałocha będzie jedną z dwóch reprezentantek PolskiBeata Jałocha będzie jedną z dwóch reprezentantek Polski fot. www.sylwiagajewska.pl

Pierwsze wybory Miss Wheelchair World odbędą się na Ursynowie. Już 7 października w Arenie Ursynów pojawią się 24 piękności z całego świata. Powalczą o tytuł najatrakcyjniejszej kobiety na wózku. Wciąż można rezerwować bezpłatne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie!

Piękności z Polski, Indii, Chile, Finlandii, Kanady, Meksyku czy USA - w Arenie Ursynów będziemy mogli uczestniczyć w pierwszych wyborach Miss Wheelchair World 2017. Spośród 24 pięknych kobiet wygra tylko jedna.

- Doświadczenie zdobyte przy organizacji konkursu krajowego oraz posiadana wiedza na temat niepełnosprawności sprawiła, iż postanowiliśmy zorganizować ogólnoświatową edycję konkursu. Chcemy pokazać, że niepełnosprawność nie określa nas jako kobiet, a piękno nie ma barier - mówi Katarzyna Wojtaszek, prezes fundacji Jedyna Taka, organizator konkursu. 

Wśród uczestniczek zobaczymy dwie reprezentantki Polski - Beatę Jałochę i Adriannę Zawadzińską. Konkurs ma zwrócić uwagę pracodawców i zachęcić ich do podejmowania współpracy z osobami z niepełnosprawnością. 

Finałowej gali będzie towarzyszyć część artystyczna. Na ursynowskiej scenie wystąpi Monika Kuszyńska i zespół Sound'n'Grace, wykonujący muzykę gospel i funk. Goście będą mogli podziwiać popisy taneczne w wykonaniu sław z popularnego programu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami".

Ruszył system bezpłatnej rezerwacji biletów na galę finałową Miss Wheelchair World 2017. Żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy wejść tutaj. Pamiętajmy, że liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Pierwsze wybory Miss Wheelchair World odbędą się już w najbliższą sobotę w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122.

+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!