Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Warsztaty ze stylistką. Wszystkie jesteśmy gruszkami! FOTO

› zdrowie i uroda 15 dni temu    6.11.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 16 / 94%
A A A
15 zdjęć fot. MSO

90% mieszkanek Ursynowa ma figurę w kształcie gruszki. Badanie przeprowadzono na grupie prawie 50 uczestniczek warsztatów ze stylistką, które odbyły się w niedzielę w ratuszu. Wszystkie panie poddały się badaniu z radością i ochotą, marząc o idealnie skomponowanej garderobie.

Wśród uczestniczek spotkania znalazły się idealne klepsydry, sportowe różki, kilka prostokątów i jabłek. Ale znakomita większość pań, niezależnie od wagi i wzrostu, wpisała się figurą we wzorcową gruszkę.

Co daje taka wiedza? Skonsultowana ze stylistką Iwoną Jankowską, pomaga zrównoważyć proporcje sylwetki. W przypadku gruszki - poszerzyć górę i zmniejszyć optycznie dół. Panie, które na początku zajęć miały określić swój typ sylwetki, nie raz stawały przed lustrem zaskoczone werdyktem Iwony.

W pierwszej kolejności uczestniczki wysłuchały krótkiego, treściwego wykładu dotyczącego psychologii ubioru. Następnie nastąpiła część praktyczna, czyli konsultacje, na które czekały wszystkie panie.

- Te zajęcia są super – mówiła Agnieszka, która lubi brać udział w kursach dotyczących urody. – Trochę nas tu dużo, ale naprawdę jest świetnie.

Każda z kursantek miała okazję stanąć przed lustrem w towarzystwie Iwony, dowiedzieć się jaką ma sylwetkę i usłyszeć kilka indywidualnych rad. Pytaniom z sali nie było końca! Uczestniczki wyszły z głową pełną pomysłów na nowe stylizacje, dużo lepiej przygotowane na kolejne zakupy i na pewno - dużo pewniejsze siebie.

Za zorganizowaniem warsztatów stoją Goretta Szymańska i Agnieszka Szamocka, które znane są już ursynowiankom m.in. z warsztatów robienia koszy ze sznurka. Zapowiadają kolejne spotkanie z Iwoną, tym razem dotyczące analizy kolorystycznej.  

+ 15 głosów: 16 (94%) 1 -
ilość zdjęć 15 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ qwerty
15 dni temu ocena: 100%  1
większość pań na zdjęciach ma figurę w kształcie dyni
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji