Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

W Tesco ruszyła zbiórka żywności dla potrzebujących dzieci z Ursynowa

› bieżące 24 dni temu    29.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
3 zdjęćWolontariusze prowadzą zbiórkę żywności w kabackim Tesco dziś i jutroWolontariusze prowadzą zbiórkę żywności w kabackim Tesco dziś i jutro fot. KT

Dwudniowa zbiórka produktów spożywczych dla ursynowskich dzieci wystartowała dziś o godz. 08:00. Mieszkańcy, którzy robią zakupy w Tesco, mogą włączyć się w akcję pomocy do godz. 20:00 - również w sobotę. Zbiórkę organizuje lokalne stowarzyszenie "Ariadna". 

O tym, że ursynowskie zbiórki żywności osiągają znakomite rezultaty, wiemy od dawna. Mieszkańcy nie pozostają obojętni na krzywdę innych i chętnie wspierają sąsiadów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej.

W ramach ogólnopolskiej inicjatywy "Podziel się dobrym posiłkiem" na Ursynowie zbierane są produkty spożywcze dla dzieci ze świetlic środowiskowych. 

- Zbieramy produkty z długim terminem ważności. Są to głównie płatki, kasze, ryże, makarony, cukier, czekolady i przetwory - mówi Joanna Kalicińska ze Stowarzyszenia Społeczników "Ariadna".

Choć największego ruchu w Tesco wolontariuszki spodziewają się jutro, to już udało się zebrać sporo produktów.

- Dziś popołudniem powinno się zacząć na dobre. Mam też nadzieję, że przy okazji sobotnich zakupów, uda nam się zebrać dużo towarów - dodaje Joanna Kalicińska.

Mieszkańcy mogą zostawiać produkty w dwóch specjalnie przygotowanych pojemnikach - punkty znajdują się tuż za kasami Tesco. Wolontariuszy łatwo rozpoznać -  chodzą w jaskrawych, pomarańczowych kamizelkach, a przy pojemnikach zamontowano kolorowe baloniki.

Akcja zbierania żywności zakończy się w sobotę o godz. 20:00.

W kabackim Tesco trwa zbiórka żywności dla potrzebujących dzieci
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!