Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

W PIĄTEK DZIEŃ MATKI. Weź udział w naszym konkursie!

› bieżące 5 miesięcy temu    22.05.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Yasumi Ursynów

Wyrozumiałe, opiekuńcze, kochają bezwarunkowo. Takie są matki na całym świecie! W piątek ich święto - z tej okazji ogłaszamy konkurs. Do wygrania vouchery na zabiegi kosmetyczne w salonie Yasumi epil Natolin.

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki? Weź udział w naszym konkursie na Facebooku. Na profilu Haloursynow.pl pytamy o to za co chcecie podziękować Waszym mamom w dniu ich święta?

Najlepsze, najciekawsze, najbardziej szczere odpowiedzi wyłonione przez komisję konkursową zostaną nagrodzone voucherami na dowolny zabieg kosmetyczny w profesjonalnym studio kosmetycznym Yasumi epil Warszawa Natolin przy al. KEN 50 (lokal U-6, stacja metra Natolin). Można wybrać dowolny zabieg z oferty salonu. Zobacz co oferuje Yasumi epil Ursynów.

Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba się przenieść na nasz profil na Facebooku - kliknij tutaj.

Pod postem konkursowym należy odpowiedzieć na pytanie i podać imię swojej mamy. Swoje odpowiedzi możecie zgłaszać od dziś do czwartku 25 maja 2017 r. do godz. 15:00. 

Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia - o godz. 19:00. Komisja konkursowa wybierze dwa najlepsze komentarze, których autorzy zostaną nagrodzeni voucherem na relaks dla mamy.

Przeczytaj regulamin konkursu

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!