Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

W niedzielę Wielka Ursynowska! Biegacze przejmują tor dla koni

› zapowiedzi 2 miesiące temu    8.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. SK

W niedzielę szósta edycja Wielkiej Ursynowskiej. Po raz kolejny kilkuset biegaczy pomknie po torze, którym na co dzień ścigają się konie. Jest jeszcze szansa na dopisanie się do listy startowej. 

W niedzielę o 10:00 wystrzał pistoletu da sygnał do startu. Już tradycyjnie wśród biegaczy znajdzie się niemała grupa osób biegnących na boso. Wielka Ursynowska jest jednym z niewielu biegów, które ma warunki do takiej rywalizacji - odbywa się na Torze Wyścigów Konnych, na trawiastej nawierzchni.

Można się jeszcze zapisywać do rywalizacji. Wpisowe wynosi 10 złotych. Część dochodu przeznaczona zostanie na pomoc dla Hospicjum św. Krzysztofa działające przy Centrum Onkologii.

Zapisać się można poprzez stronę imprezy oraz w Biurze Zawodów, które w sobotę 9 września będzie czynne w ursynowskim ratuszu (I p. sala 136) w godzinach 9:00-16:00. W niedzielę biuro będzie się znajdować na Torze Wyścigów Konnych (parter Trybuny Honorowej), gdzie będzie można się zapisać od 7:30 do 9:30.

Wielka Ursynowska, wielkie emocje na pikniku

Przy okazji biegu odbędzie się również piknik rodzinny, który startuje o 10:00 w strefie w Parku Angielskim przy fontannie. Dzieci i ch rodzice będą mogli skorzystać z kącika malowania twarzy, stoisk z watą cukrową i popcornem, fotobudki, elektrycznej kolejki z wagonikami, toru przeszkód dla najmłodszych, kucy do przejażdżek, namiotu sferycznego z playstation Fundacji Lotto – gdzie dodatkowo będą rozdawane dla dzieci gadżety, foodtrucków z napojami oraz przekąskami. Będzie również stanowisko do bicia okolicznościowych monet związanych z 40-leciem Ursynowa. Piknik potrwa do 13:30.

Dodatkową atrakcją będzie strefa Lotto Bydgostia pomiędzy Trybuną Honorową i Trybuną nr 2. W niej mistrzynie olimpijskie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj będą rozdawać autografy oraz kibicować śmiałkom, którzy będą chcieli potrenować na ergometrze wioślarskim. 

O godz. 14:00 na Torze Wyścigów Konnych rozpoczną się gonitwy koni a najważniejsza z nich – Gonitwa Ursynowska o puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy - zaplanowana została na godzinę 15:00. Dla uczestników pikniku i Wielkiej Ursynowskiej wstęp będzie wolny, po pobraniu specjalnej opaski.

(źródło: ursynow.pl)

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!