Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Ursynowianie na kajaki! W sierpniu i wrześniu atrakcyjne spływy dla chętnych

› bieżące 2 miesiące temu    7.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. pixabay.com

Po raz szósty pasjonaci kajaków z Ursynowa będą mogli wziąć udział w spływach organizowanych przez Fundację AVE i dofinansowywanych przez dzielnicę. Mazowieckie szlaki kajakowe są doskonałe dla początkujących i niewprawionych, często płytkie po kolana i bardzo malownicze. Na uczestników spływów czeka więc niesamowita przygoda!

- Cieszymy się, że nasza propozycja spotyka się z dużym odzewem osób w różnym wieku - mówi Bartłomiej Włodkowski, prezes Fundacji AVE. - W poprzednich edycjach brały udział zarówno dzieci, młodzież, osoby w średnim wieku, jak i seniorzy.

Wyprawy zabezpieczają doświadczeni przewodnicy oraz ratownicy WOPR dlatego każdy może czuć się bezpiecznie. W spływach mogą wziąć zarówno doświadczeni kajakarze, jak i osoby, które nie mają wodniackiego doświadczenia. Poza tym organizatorzy zapewniają transport busami sprzed ursynowskiego ratusza na miejsce startu spływu oraz z powrotem.

W 2017 roku zaplanowano dwa spływy: w sobotę 19 sierpnia Pilicą na odc. Inowłódz – okolice Domaniewic oraz w niedzielę 3 września Rawką w okolicach Skierniewic.

- Tę drugą propozycję kierujemy zwłaszcza do uczestników poprzednich edycji „Ursynowskiej Akademii Kajakowej”, gdyż zaplanowany odcinek ma częściowo charakter zwałkowy. Na trasie będą bystrza, przenoski i zwalone drzewa - dodaje Włodkowski. 

Każdy spływ startuje sprzed ursynowskiego ratusza o godz. 9:00. Powrót w to samo miejsce ok. godz. 18:00. W przypadku niepogody spływ zostanie przełożony na inny termin, a uczestnicy zostaną o tym poinformowani telefonicznie przez Fundację AVE.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Zainteresowani udziałem powinni wysłać maila na adres Avetki@wp.pl z imieniem, nazwiskiem, wiekiem uczestnika oraz numerem telefonu kontaktowego. Zgłoszone osoby otrzymają potwierdzenie z fundacji o zapisie na spływ oraz szczegóły dotyczącej danej wyprawy. Koszt udziału: 25 zł osoby dorosłe, 10 zł dzieci i młodzież do lat 18.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!