Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Ursynów my love... czyli Rosiewicz na 40-lecie FOTO + VIDEO

› imprezy 2 miesiące temu    27.08.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
22 zdjęć fot. SK

Intensywny deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie. Andrzej Rosiewicz - jak o sobie mówi największy artysta estradowy świata, "chorągiewka w rękach Gorbaczowa" i "pułkownik moherowych beretów" - wystąpił na plenerowej scenie z okazji 40-lecia Ursynowa.

73-letni artysta jest w dokonałej formie. Łatwo przychodziło mu śpiewanie, opowiadanie dowcipów i fikanie po scenie z asystująymi tancerkami.

W dzisiejszym repertuarze same hity: "Czterdziestolatek" - zmieniony na modłę ursynowską, "Chłopcy radarowcy", "Najwięcej witaminy...", utwór Raya Charles'a (I can't stop loving You - Ursynów dodawał Rosiewicz), czy tradycyjne "Hej sokoły" zaśpiewane z publicznością. W przerwie między piosenkami piosenkarz sypał dowcipami, których nie powstydziłby się prowadzący telewizyjną "Familiadę", ale... taki właśnie jego urok. Za tę niepoprawność i szaleństwo publiczność wciąż go kocha.

VIDEO: Andrzej Rosiewicz porwał ursynowską publiczność

W pewnym momencie koncert został przerwany przez ulewę, która w kilka minut zmoczyła publikę. Nawet to nie popsuło widowiska, Andrzej Rosiewicz popisywał się w garderobianym namiocie, przed kikudziesięcioosobową widownią. A gdy technicy ściągli ze sceny wodę - nie było wyjścia. Musiało zabrzmieć słynne "I'm singing in the rain" Genne Kelly'ego, które muzyk spontanicznie wykonał w towarzystwie wokalistki Ireny Gałązki i zespołu Asocjacja Hagaw.

Ostatni koncert "Muzycznego Lata na Ursynowie" udał się znakomicie. Występ Rosiewicza a zwłaszcza ursynowskie wstawki do repertuaru publiczność nagrodziła wielkimi brawami. 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU:

Ursynów my love... czyli Rosiewicz na 40-lecie FOTO
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ STEFEK Z URSYNÓW
2 miesiące temu ocena: 33%  6
Czym się różni artysta który popiera PO od tego co popiera PiS? Widzę, że Ci z Platformy i Nowocześni to sami antysemici i rasiści!!!
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masakraaaa
2 miesiące temu 5
a Rosiewicz to uchodźca, tak Stefek?
~ ośka
2 miesiące temu ocena: 50% 4
Niczym, tylko że ten artysta, który popiera PiS został zaproszony przez PO ;) Kolejny dowód na to, że to jedna wielka partyjna popisowska rodzina.
~ Italiano
2 miesiące temu ocena: 100%  3
Ursynów zapłacił kasę piewcy PIS-u ??? Czy zaśpiewał hymn na cześć Kaczyńskiego i piosenkę "Tusk to jest nasz ostatni " ?
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ośka
2 miesiące temu ocena: 100% 2
Nie, Ursynów, tylko rządzący Ursynowem burmistrzowie z Platformy Obywatelskiej i Projektu Ursynów - zapłacili z ursynowskiej kasy - piewcy PiS-u. Gwoli precyzji.
~ Masakraaaa
2 miesiące temu ocena: 69%  1
masakraaaa
odpowiedz oceń komentarz 9 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji