Antyspam
REKLAMAA1-CUK-od-14-12-2017-do-14-02-2018

(SK)

REKLAMA

Głośne i przepełnione wielkie centra fitnessu nie są dla wszystkich. Ci, którzy wolą kameralne miejsca, zyskali właśnie nowy punkt na mapie Ursynowa - Twoje Centrum Aktywności przy ul. Hirszfelda.

W naszej dzielnicy pełno jest wielkopowierzchniowych siłowni, w których ćwiczący czuje się jak na gwarnej ulicy. Hałas, mnóstwo ludzi, wiecznie oblegane urządzenia - to nie dla każdego... A już na pewno nie dla dbających o siebie 40-, 50- i 60-latków. Dojrzali miłośnicy aktywności często wstydzą się chodzić do takich miejsc, woleliby rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami w bardziej kameralnych warunkach - bez dziwnych spojrzeń i kultu bodybuildingu.

Dla takich właśnie osób - kobiet i mężczyzn w wieku 40+ - powstało "Twoje Centrum Aktywności" UCSiR.

Klub mieści się na drugim piętrze obiektu pływalni przy ul. Hirszfelda 11. W wyremontowanych pomieszczeniach znajduje się kameralna siłownia, sala fitness oraz zaplecze sanitarne.

- Chcemy stworzyć miejsce kameralne, gdzie po pracy lub przed pracą, można się wyciszyć, w spokoju poćwiczyć i wziąć udział w zajęciach relaksacyjnych i fitnessowych w przyjaznej atmosferze - mówi Agnieszka Chrobak z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Kameralnie i przyjaźnie

Centrum zaprasza wszystkich chętnych w wieku powyżej 16 lat, ale szczególnie bogatą ofertę ma dla osób dojrzałych, którym zależy na poprawie kondycji, zgubieniu paru kilogramów, pozbyciu się stresu lub wznowieniu po latach swoich treningów.

W niedużej salce do ćwiczeń znajdziemy urządzenia do treningu każdej partii ciała. Maszyny do treningu obwodowego w "Twoim Centrum Aktywności" są dostosowane do potrzeb i możliwości osób dojrzałych, a więc łagodnie obchodzą się ze stawami, a jednocześnie zapewniają efektywny trening. Dzięki oporowi hydraulicznemu i pracy mięśni podczas wypychania i przyciagania, ćwiczenia trwają dwa razy krócej przy tych samych wynikach.

- Bardzo dobrze będą się u nas czuli panowie i panie, którzy chcą bez skrępowania poćwiczyć. W sali zawsze jest instruktor, który chętnie pomoże w wykonywaniu ćwiczeń. Stawiamy na miłą atmosferę! - zapewnia Agnieszka Chrobak.

W salce fitnessowej odbywają się zajęcia dedykowane dla wszystkich chętnych, ale ze szczególnym uwzględnieniem kobiet i seniorów. Już dziś wizytówką "Twojego Centrum Aktywności" staje się joga, na którą uczęszcza coraz więcej osób. W swojej ofercie klub ma także gimnastykę, pilates, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup oraz aqua aerobic. Zajęcia grupowe przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Atrakcyjne ceny i promocje

Nie bez znaczenia są bardzo przyjazne ceny karnetów do "Twojego Centrum Aktywności". Do końca roku obowiązują atrakcyjne promocje. Bilet jednorazowy przez pierwszy tydzień kosztuje zaledwie złotówkę, podobnie - pierwsze wejście nowego klienta. Ceny karnetów miesięcznych: Open Poranny - 69 zł, Open - 99 złotych, Open Senior Poranny - 49 zł, Open Senior - 79 zł. Bilety: 8 wejść - 89 zł, 4 wejścia - 59 zł, 4 wejścia senior - 29 zł, bilet jednorazowy - 15 zł, bilet jednorazowy dla seniorów i studentów - 10 zł.

A w najbliższą sobotę, 7 października, klub "Twoje Centrum Aktywności" zaprasza na dzień otwarty. W programie bezpłatne zajęcia:

8.00 – 20.00 - Treningi na siłowni
9.00 – 9.55 gimnastyka dla Seniora
10.00 – 10.55  gimnastyka dla Pań
10.15 – 11.00 trening obwodowy /siłownia/
11.00 – 11.45 – pilates
11.15 – 12.00 trening obwodowy /siłownia/
11.45 – 12.15 wykład braffiterki dla pań
12.15 – 13.00 – zdrowy kręgosłup
13.05 – 14.00 gimnastyka dla Seniora

ZOBACZ ZDJĘCIA NOWEGO KLUBU:

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Artykuł załadowany: 0.0612 sekundy
REKLAMAA2-NEONOWKA-tydzien-od-14-12-do-21-12-2017