Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Taneczne szaleństwa dziś na Polance Raabego. Będzie się działo!

› imprezy 2 miesiące temu    5.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. SK

Sposób na udane sobotnie popołudnie? Potańcówka w towarzystwie sąsiadów! Dziś o 17:00 zapraszamy do zabawy na Polance przy Raabego - obok szkoły podstawowej.

Gorące rytmy, jak na Kubie czy Dominikanie. Dobra zabawa, która integruje mieszkańców. Konkursy, nauka tańca oraz grill i zimne napoje. Tego wszystkiego nie zabraknie na czwartej ursynowskiej potańcówce.

Dziś impreza odwiedza Natolin. Parkiet stanie w na Polance Raabego, nowo powstałym miejscu sportu i rekreacji obok podstawówki przy Lokajskiego. Bawić się będziemy przy szlagierach lat 70., 80. i 90. XX wieku, ale także przy współczesnych hitach tanecznych.

Dla tych, którzy nie umieją tańczyć przewidziano lekcję podstawowych kroków, którą poprowadzą taneczni mistrzowie. Zmęczeni szaleństwami na parkiecie będą mogli skorzystać z oferty zimnych napojów oraz grilla. Zabawa potrwa od 17:00 do co najmniej 21:00.

Kolejne ursynowskie potańcówki odbędą się:

  • 19 sierpnia 2017 r. – w Parku Jana Pawła II
  • 2 września 2017 r. – w Sadku Natolińskim
  • 9 września 2017 r. – koło Domu Kultury przy ul. Kajakowej

Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym ursynowskich potańcówek.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!