Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B-1-POP-RADIO

Ta ostatnia... potańcówka! Ogień nad Zgorzałą. FOTO

› bieżące 20 dni temu    1.10.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 8 / 100%
A A A
36 zdjęćOstatnia dzielnicowa potańcówka porwała wszystkie pokolenia!Ostatnia dzielnicowa potańcówka porwała wszystkie pokolenia! fot. KT

Ostatnia dzielnicowa potańcówka nad Jeziorem Zgorzała przyciągnęła tłumy. Taniec, pyszna grochówka, ciasta, wata cukrowa, kucyki, zimne piwo i kiełbaski - to godne pożegnanie plenerowego sezonu. "Tylko tchu mi brak, tchu mi braknie!" - cisnęło się na usta.

To już koniec tegorocznych potańcówek na Ursynowie. Podczas kolejnych imprez bawiły się tłumy mieszkańców, nawet zła pogoda nie przeszkadzała w zabawie tym najwytrwalszym, choć generalnie w tym roku aura była łaskawa dla organizatorów. Ostatnia potańcówka, przesunięta o tydzień właśnie ze względu na zła pogodę, odbyła się na Zielonym Ursynowie. Oprócz tańców nie zabrakło więc dodatkowych atrakcji zorganizowanych przez lokalnych społecznków. 

Dzieci chętnie jeździły na kucykach - oczywiście pod czujnym okiem instruktorów. Nieco starsi rozkoszowali się zimnymi napojami. Nie zabrakło też przejażdżek wojskową terenówką, konkursu ciast oraz nauki tańca z profesjonalną instruktorką. Wszyscy czuli, że ostatnia potańcówka jest niczym ostateczne pożegnanie lata.

- Ale szkoda, że już koniec! Tyle wspomnień, tyle zabawy. Elvis, Bajm, Geppert, Krawczyk - z żoną bawiliśmy się cudownie. Dziś idziemy dalej na balety, ale czekamy na powtórki - mówi Tomek, stały bywalec ursynowskich potańcówek.

Dzielnica zapowiada, że w 2018 roku na Ursynów powrócą potańcówki. Dwie z nich odbedą się znów nad Jeziorem Zgorzała, dzięki projektowi z Budżetu Partycypacyjnego, na który zagłosowali mieszkańcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OSTATNIEJ URSYNOWSKIEJ POTAŃCÓWKI:

Ta ostatnia... potańcówka! Ogień nad Zgorzałą. FOTO
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gość_z_Ursynowa
18 dni temu ocena: 100%  2
Chciałbym dowiedzieć się, jaka firma odpowiadała za wykonanie potańcówek, ponieważ wydaje mi się, że widziałem ekipę Pana Niemyjskiego, któremu to haloursynów oraz część radnych (PO) zarzucała zdobywanie kontraktów na organizowanie dzielnicowych imprez w sposób nieuczciwy we współpracy z ówczesnym (lata 2010-2014) burmistrzem P. Guziałem. To jak to jest? Są nieuczciwi czy po prostu mają najlepszą ofertę?
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matka
19 dni temu ocena: 0%  1
Ogień w sercach tak zgrzewał, że i tchu nie zabrakło!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji