Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Studio Figura. Znana psychodietetyk poprowadziła warsztaty dla ursynowianek

› relacje 4 miesiące temu    4.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Studio Figura Ursynów

Dlaczego stres nie sprzyja odchudzaniu? Czemu popularne diety nie działają? Eksperci od modelowania sylwetek z ursynowskiego Studio Figura, nie tylko skutecznie odchudzają, ale też zapraszają na warsztaty pełne wiedzy i wsparcia.

Studio Figura Ursynów ma być miejscem kompleksowo spełniającym potrzeby kobiet - nie tylko w zakresie modelowania sylwetki, ale również edukacji żywieniowej, tak niezbędnej do zmiany stylu życia.

Stąd w lokalu przy Gandhi 27a warsztaty przeprowadziła ostatnio znana z telewizyjnych porad psychodietetyk, diet coach i trener zdrowego stylu życia - Elżbieta Lange, autorka książek "Gdybym tylko schudła..." i "Nie t(ł)ucz się dietami".

- Większość diet odchudzających nie działa, jeśli nie uporamy się z emocjami i złymi nawykami, które są przyczyną problemów z odżywianiem - mówiła Ela Lange przekonując kobiety do kompleksowych zmian.

Odchudzanie zaczyna się w głowie, więc do momentu, gdy nie uświadomimy sobie jak bardzo na naszą sylwetkę wpływają impulsy i pokusy, z wymarzonej sylwetki nici. Dużo też było o stresie, który potrafi zablokować gubienie kilogramów. 

- Dowiedzieliśmy się także dlaczego w stresie "lądujemy" w lodówce oraz jak zacząć zmieniać złe nawyki. Poćwiczyliśmy również techniki redukcji stresu - mówi Małgorzata Ozdarska ze Studia Figura Ursynów.

Każda uczestniczka miała szansę poznać techniki antystresowe, otrzymała prezenty od Studia Figura i salonu depilacji laserowej. Były też kupony na darmowy zabieg a jedna z uczestniczek wylosowała karnet na usługi o wartości 750 złotych. O terminach kolejnych warsztatów będzie można dowiedzieć się z kalendarza imprez Haloursynow.pl.

Studio Figura Ursynów jest miejscem, w którym klientki na co dzień walczą ze zbędnymi kilogramami, znienawidzonym cellulitem, brakiem jędrności skóry i zatrzymywaniem wody w organizmie. Studio profesjonalnie zajmuje się modelowania sylwetki. 

Każda klientka ma ułożony indywidualny program treningowo-zabiegowy oraz otrzymuje spersonalizowaną dietę Może również korzystać z konsultacji psychodietetyka w zakresie zaburzeń odżywiania, jedzenia kompulsywnego, zajadania emocji i innych psychologicznych aspektów odżywiania.

Studio Figura Ursynów to miejsce dedykowane tylko dla kobiet, więc panowie nie mają tam wstępu. Wszystko po to, by panie czuły się swobodnie!

Również w wakacje eksperci od modelowania sylwetki nie zwalniają tempa. W lipcu i sierpniu zapraszają do korzystania ze swoich usług. Dostępne są karnety z 30% rabatem.

Studio Figura Ursynów:

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!