Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017
B-1-POP-RADIO

Sąsiedzi z piekła rodem! TOP 5 NA URSYNOWIE

› bieżące miesiąc temu    24.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 11 ocen 3 / 67%
A A A
5 zdjęć fot. SK

Mały domek pośrodku niczego... to zapewne marzenie wielu z Was, szczególnie tych, którzy mieli przyjemność mieszkać obok NICH! Ursynów "wielką płytą" stoi, a jak blok to i upierd...i sąsiedzi. Zarówno w dzień, jak i w nocy skutecznie potrafią uprzykrzyć te kilka chwil, jakie zostają nam po pracy na życie...

Jeśli masz sąsiadów - to wiesz o czym mówimy. Jacy sąsiedzi najbardziej dają w kość? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie tych najbardziej wkurzających. A może jesteś jednym z nich?

ZOBACZ GALERIĘ SĄSIADÓW Z PIEKŁA RODEM

Sąsiedzi z piekła rodem! TOP 5 NA URSYNOWIE
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -

Sąsiedzi rozpustnicy

Każdy ma jakieś hobby, ale ten konkretny typ sąsiadów rozkochał się w sztuce miłosnej. Wiadomo, bez praktyki nie ma wyników, a 2:00 w nocy to pora na trening jak każda inna...

Budzi cię krzyk, chwytasz za telefon, biją kogoś, mordują, może trzeba policję wzywać?????!

A skąd... Sąsiadka chwilą (nie taką chwilę niestety) uniesienia lubi dzielić się z mieszkańcami 10-piętrowego bloku.

Mówi się, że każdy był kiedyś młody, ale AŻ TAK młodzi to chyba nigdy nie byliśmy...

Komentarze (11)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ peon
miesiąc temu ocena: 100%  11
Moim koszmarem są "tuningowcy". charakteryzują się tym, że po każdej przejażdżce swoimi odpicowanym autami stoją pod oknem z włączonym silnikiem, często przy akompaniamencie disko 4/4. ponieważ to proste chłopaki, z prostymi dziewczynami, często parkują tyłem do budynku.. przed podróżą też muszą rozgrzać silniki.. a niestety często jeżdżą..
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Boni
miesiąc temu ocena: 100%  10
Na takie sytuacje idealny jest artytuł 51 KW: Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dymek
miesiąc temu ocena: 91%  9
Jak ktoś mieszka na parterze to chyba najbardziej u...dliwe są parkingi pod okami mieszkań. Chyba są jakieś przepisy w jakiej odległości powinno się parkować. Jak dzieci dorosną to ludzie mają teraz po kilka samochodów na jedno mieszkanie i już nie wiedzą gdzie je stawiać.Powinno się płacić za parkowanie jak się nie ma opłaconego garażu bo to jest zajmowanie przestrzeni innym ludziom i odejmowanie im zdrowia spalinami ze swoich samochodów.To gorsze niż dymek z papierosa na swoim balkonie.
odpowiedz oceń komentarz 10 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Umęczona smrodem cudzych pach
miesiąc temu ocena: 80%  8
A ja mam śmierdzących sąsiadów... Wejście po ńich do windy jest aktem desperacji
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mańka
miesiąc temu ocena: 100%  7
A ja mam sąsiadkę, która "mebluje" klatkę schodową. Wystawia przed drzwi torby ze śmieciami (i tak stoją pól dnia i dłużej), jakieś cuchnące kartony.Ma też szafkę z butami. Oczywiście stoi tam rower przymocowany do barierki. Parasole suszy na klatce schodowej. Pani jest nieformowalna i jeszcze ma pretensje, a nawet ubliża,gdy zwraca się Jej uwagę.Uważam, że administracja nie powinna ograniczać się do wymieszania kartek o zakazie trzymania różnych rzeczy na klatce schodowej, ale też kontrolować co jakiś czas i wystawić mandaty.
odpowiedz oceń komentarz 15 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olek
miesiąc temu ocena: 100% 6
Ja takim sąsiadom dostawiam też moje śmieci. Działa. Polecam.
~ m
miesiąc temu ocena: 67%  5
Oj, mam taką parę co trenuje codziennie o 5 rano. Czasem również o innych porach, dodatkowo. Ja tam zazdrosna nie jestem, ale żeby chociaż łóżko wymienili, to by człowiek pospał ;-)
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ X
miesiąc temu ocena: 100%  4
ZAPOMNIELIŚCIE O NAŁOGOWYCH PALACZACH!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 31 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pol
miesiąc temu ocena: 100% 3
Palacze to małe piwo. Gorzej z BURAKAMI ,którzy pety wyrzucają za balkon. Zaśmiecają otoczenie ,a niejednokrotnie pet wpada na balkony poniżej niszcząc suszące się ubrania
oceń komentarz 13 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Herbsta
miesiąc temu ocena: 100%  2
Wyjące panny z mikrofonem do karaoke przy otwartym oknie, które chcą dostać się chyba do "Szansy na sukces" czy tez tym podobnego programu. Nie zdają tylko sobie sprawy, że szanse mają tylko na wyśmianie,
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zana
miesiąc temu ocena: 93%  1
A sasiedzi, ktorzy uzurpowali sobie pod blokiem miejsca parkingowe i terroryzuja innych? O takich tez nalezy wspomniec
odpowiedz oceń komentarz 25 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji