Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Sąsiedzi z piekła rodem! TOP 5 NA URSYNOWIE

› bieżące 3 miesiące temu    24.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 11 ocen 3 / 67%
A A A
5 zdjęć fot. SK

Mały domek pośrodku niczego... to zapewne marzenie wielu z Was, szczególnie tych, którzy mieli przyjemność mieszkać obok NICH! Ursynów "wielką płytą" stoi, a jak blok to i upierd...i sąsiedzi. Zarówno w dzień, jak i w nocy skutecznie potrafią uprzykrzyć te kilka chwil, jakie zostają nam po pracy na życie...

Jeśli masz sąsiadów - to wiesz o czym mówimy. Jacy sąsiedzi najbardziej dają w kość? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie tych najbardziej wkurzających. A może jesteś jednym z nich?

ZOBACZ GALERIĘ SĄSIADÓW Z PIEKŁA RODEM

Sąsiedzi z piekła rodem! TOP 5 NA URSYNOWIE
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -

Sąsiad z wiertarką...

Niezastąpiony! Szczególnie kiedy chcesz pospać w weekend (choćby do 9:00), uciąć sobie popołudniową drzemkę lub zwyczajnie wziąłeś urlop. On to czuje chyba szóstym zmysłem. Wierci, boruje, stuka. Masakra! Jego ściany muszą wyglądać jak ser szwajcarski.

Grzecznie pytasz, aby sąsiada nie urazić: - Panie kochany znowu remoncik?

- A gdzie tam, dziecku obrazek wieszałem.

Obrazek?! Od 9:00 do 12:00?

Komentarze (11)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ peon
2 miesiące temu ocena: 100%  11
Moim koszmarem są "tuningowcy". charakteryzują się tym, że po każdej przejażdżce swoimi odpicowanym autami stoją pod oknem z włączonym silnikiem, często przy akompaniamencie disko 4/4. ponieważ to proste chłopaki, z prostymi dziewczynami, często parkują tyłem do budynku.. przed podróżą też muszą rozgrzać silniki.. a niestety często jeżdżą..
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Boni
3 miesiące temu ocena: 100%  10
Na takie sytuacje idealny jest artytuł 51 KW: Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dymek
3 miesiące temu ocena: 91%  9
Jak ktoś mieszka na parterze to chyba najbardziej u...dliwe są parkingi pod okami mieszkań. Chyba są jakieś przepisy w jakiej odległości powinno się parkować. Jak dzieci dorosną to ludzie mają teraz po kilka samochodów na jedno mieszkanie i już nie wiedzą gdzie je stawiać.Powinno się płacić za parkowanie jak się nie ma opłaconego garażu bo to jest zajmowanie przestrzeni innym ludziom i odejmowanie im zdrowia spalinami ze swoich samochodów.To gorsze niż dymek z papierosa na swoim balkonie.
odpowiedz oceń komentarz 10 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Umęczona smrodem cudzych pach
3 miesiące temu ocena: 80%  8
A ja mam śmierdzących sąsiadów... Wejście po ńich do windy jest aktem desperacji
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mańka
3 miesiące temu ocena: 100%  7
A ja mam sąsiadkę, która "mebluje" klatkę schodową. Wystawia przed drzwi torby ze śmieciami (i tak stoją pól dnia i dłużej), jakieś cuchnące kartony.Ma też szafkę z butami. Oczywiście stoi tam rower przymocowany do barierki. Parasole suszy na klatce schodowej. Pani jest nieformowalna i jeszcze ma pretensje, a nawet ubliża,gdy zwraca się Jej uwagę.Uważam, że administracja nie powinna ograniczać się do wymieszania kartek o zakazie trzymania różnych rzeczy na klatce schodowej, ale też kontrolować co jakiś czas i wystawić mandaty.
odpowiedz oceń komentarz 15 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olek
2 miesiące temu ocena: 100% 6
Ja takim sąsiadom dostawiam też moje śmieci. Działa. Polecam.
~ m
3 miesiące temu ocena: 67%  5
Oj, mam taką parę co trenuje codziennie o 5 rano. Czasem również o innych porach, dodatkowo. Ja tam zazdrosna nie jestem, ale żeby chociaż łóżko wymienili, to by człowiek pospał ;-)
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ X
3 miesiące temu ocena: 100%  4
ZAPOMNIELIŚCIE O NAŁOGOWYCH PALACZACH!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 31 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pol
3 miesiące temu ocena: 100% 3
Palacze to małe piwo. Gorzej z BURAKAMI ,którzy pety wyrzucają za balkon. Zaśmiecają otoczenie ,a niejednokrotnie pet wpada na balkony poniżej niszcząc suszące się ubrania
oceń komentarz 13 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Herbsta
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Wyjące panny z mikrofonem do karaoke przy otwartym oknie, które chcą dostać się chyba do "Szansy na sukces" czy tez tym podobnego programu. Nie zdają tylko sobie sprawy, że szanse mają tylko na wyśmianie,
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zana
3 miesiące temu ocena: 93%  1
A sasiedzi, ktorzy uzurpowali sobie pod blokiem miejsca parkingowe i terroryzuja innych? O takich tez nalezy wspomniec
odpowiedz oceń komentarz 25 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji