Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Przebojowa orkiestra znów na Ursynowie! Dziś pierwszy wieczorny koncert VIDEO

› imprezy 3 miesiące temu    1.07.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. SK

Przeboje Zbigniewa Wodeckiego, wybór z własnego repertuaru z 10 ostatnich lat oraz niespodziankę zaprezentuje Orkiestra Reprezentacyjna SGGW na scenie "Muzycznego Lata na Ursynowie". Koncert już w niedzielę o 19:00 na tyłach ratusza.

Przebojowa orkiestra ursynowskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego jest doskonale znana ursynowskiej publiczności. W ramach "Muzycznego Lata" wystąpi u nas po raz trzeci. Zaczęło się w 2015 roku, gdy zagrała dla ursynowian standardy jazzowe i muzyki pop. Uczelniani muzycy zostali entuzjastycznie przyjęci, dlatego nie może ich zabraknąć w kolejnej edycji plenerowych koncertów.

Orkiestra od kilku dni intensynie ćwiczy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dla publiczności szykuje niespodzianki.

- Chcemy zaprezentować trzy bloki. Pierwszy - nowy materiał, w drugiej kolejności chcemy oddać hołd Zbiegniewowi Wodeckiemu, którego piosenki uwielbiamy. Trzecia część to będzie zapowiedź naszego zupełnie nowego programu. Takich aranżacji na orkiestrę jeszcze nikt nie robił! - mówi Tomasz Labuń, dyrygent orkiestry.

Niedzielny koncert odbędzie się pod hasłem "Muzyczna Dekada Orkiestry Reprezentacyjnej SGGW", bo muzycy obchodzą właśnie 10-lecie powstania.

- Kiedyś, z kolegą siedzieliśmy na kampusie i pomyśleliśmy, że na naszej uczelni studiują ludzie z całej Polski i są wśród nich muzycy miejskich czy strażackich orkiestr. Oni na pewno chcieliby kontynuować swoją przygodę muzyczną. Udało się dzięki przychylności władz uczelni - mówi Dawid Olewnicki, kierownik orkiestry SGGW.

W orkiestrze grają nie tylko studenci z Ursynowa, ale też absolwenci, studenci innych uczelni oraz przyjaciele. Grupa słynie z doskonałej atmosfery i współpracy. Na próbach jest profesjonalnie, ale też wesoło - o czym mieliśmy okazję się przekonać przygotowując materiał filmowy.

Orkiestra SGGW wystąpi w niedzielę, 2 lipca o godz. 19:00 na wielkiej plenerowej scenie na parkingu przy ratuszu. Wstęp wolny. Nie może Was zabraknąć!

ZOBACZ JAK ORKIESTRA SZYKUJE SIĘ DO WYSTĘPU PRZED URSYNOWSKĄ PUBLICZNOŚCIĄ:

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!