Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017
B-1-POP-RADIO

Prywatna opieka medyczna - czy warto?

› biznes 2 miesiące temu    26.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Zastanawiasz się nad wykupieniem pakietu prywatnej opieki medycznej? Poznaj zalety wspomnianego rozwiązania.

Nie ma chyba osoby, która choć raz w życiu nie narzekałaby na publiczną służbę zdrowia. I choć – w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia – możemy otrzymać bezpłatną pomoc medyczną, to jednak w praktyce jej poziom często pozostawia wiele do życzenia - zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi pobyt w szpitalu państwowym. Niezbyt sympatyczny personel, brak empatii, kiepska jakość wyposażenia, zatłoczone pokoje, a nawet korytarze wypełnione łóżkami z leżącymi na nich pacjentami to swego rodzaju standard. Niemniej jednak warto zauważyć, iż istnieją placówki, w których tego rodzaju sytuacje są wręcz niedopuszczalne. O jakich klinikach mowa? Między innymi o prywatnych szpitalach.

Wysoki standard

Nie jest tajemnicą, iż nasze samopoczucie wywiera bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne. Właśnie z tego względu tak ważne jest, aby pobyt w szpitalu przebiegał w sposób komfortowy i w pełni profesjonalny. Niemniej jednak na tego rodzaju opiekę możemy obecnie liczyć wyłącznie w placówkach prywatnych. Czym zatem – w praktyce – różni się szpital prywatny od publicznego? Tak naprawdę… wszystkim. Poczynając bowiem od wyposażenia, poprzez standardy żywienia, życzliwą i rodzinną atmosferę, a skończywszy na wysokiej klasy specjalistach gotowych służyć swoją pomocą w każdym momencie.

Koniec z oczekiwaniem na termin badania

Z reguły po zdiagnozowaniu dolegliwości konieczne jest wykonanie badań potwierdzających wspomnianą diagnozę, a także obrazujących stan zdrowia pacjenta. Niestety, w przypadku leczenia państwowego może się zdarzyć, iż najbliższy termin badania przypada… za 2 lata.

Z tego rodzaju sytuacjami nie spotkamy się korzystając z opieki prywatnej. W takiej klinice badania wykonywane są z reguły w ciągu 1-2 dni, co – jak łatwo się domyśleć – umożliwia niemalże natychmiastowe dobranie właściwego leczenia, a tym samym poprawę zdrowia pacjenta. Jak słusznie zauważa portal.abczdrowie.pl w swoim artykule „Leczenie prywatne”: „Korzystając z prywatnej opieki zdrowotnej, nie potrzebujemy mieć skierowania od lekarza rodzinnego lub innego lekarza do lekarza specjalisty”. Dokładnie ta sama zasada postępowania obowiązuje chociażby w prywatnym szpitalu Medicover.

Jeśli zależy ci na wysokim poziomie świadczonych usług, to zamiast tracić czas i energię na wizyty w państwowych placówkach, zainwestuj w leczenie prywatne. Wszak nie od dziś wiadomo, że najcenniejszych co posiadamy jest właśnie nasze zdrowie.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!