Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Potańcówka w Sadku Natolińskim FOTO

› foto 2 miesiące temu    2.09.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
32 zdjęć fot. SK

Pierwsza potańcówka tej jesieni nie miała sprzyjających warunków atmosferycznych, ale udała się znakomicie. Po raz pierwszy dzielnicowa impreza zawitała do Sadku Natolińskiego, który okazał się świętnym miejscem na sąsiedzkie spotkania.

Co tu dużo kryć - pogoda nie dopisała, choć było znacznie lepiej niż na ostatniej potańcówce, w Parku Jana Pawła II, gdy mocno padało. Sobotnia potańcówka w Sadku Natolińskim zgromadziła kilkudziesięciu najzagorzalszych fanów tej imprezy. Jak zwykle świetnej zabawie na parkiecie towarzyszyła nauka kroków tanecznych w wykonaniu profesjonalistów. Można było też zjeść coś z grilla i uraczyć się zimnymi napojami. 

A już za tydzień, 9 września od 17:00 kolejna potańcówka - tym razem dzielnicowy parkiet pojawi się na parkingu przed nowym domem kultury na ul. Kajakowej. 

I uwaga - niespodzianka! Urząd dzielnicy widząc, że letnie potańcówki cieszyły się ogromną frekwencją przedłuża tegoroczny cykl tych imprez. We wrześniu odbędą się dwie dodatkowe - 16.09 w Parku Jana Pawła II przy fontannie (powtórka imprezy sierpniowej, którą zakłóciła ulewa) a na zakończenie sezonu plenerowego - 23.09 - przy Jeziorze Zgorzała.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POTAŃCÓWKI W SADKU NATOLIŃSKIM:

Potańcówka w Sadku Natolińskim
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!