Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-20-11-2017do30-11-2017
B-1-POP-RADIO

PO REMONCIE. Żłobek przy Wiolinowej od kuchni... i nie tylko. FOTO

› bieżące 2 miesiące temu    11.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
16 zdję毳obek przy ul. Wiolinowej 9 po remoncieŻłobek przy ul. Wiolinowej 9 po remoncie fot. KT

Remont żłobka przy ul. Wiolinowej 9 zakończył się wraz z początkiem września, czyli zgodnie z planem. Dziś placówka przyjmuje dwa razy więcej dzieci. Maluchy korzystają z nowych sal, szatni i łazienek. Mogą spędzać czas w ogrodzie i bawić się w specjalnym pokoju ruchowym.

Przez rok trwał remont żłobka "Wesołe nutki" przy Wiolinowej. Przed modernizacją placówka dysponowała 95 miejscami, teraz jest ich 198. Pojawił się też duży ogród i plac zabaw z nowymi sprzętami dla maluchów.

- Żłobek został poszerzony, mamy więcej miejsc - teraz jest 8 grup. Nadal jednak mamy kilkaset dzieci, które czekają w kolejce. Sprzęt w większości jest nowy - sale, łazienki, wyposażenie kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni - mówi Jolanta Dumańska, kierownik żłobka przy ul. Wiolinowej 9.

Kierownictwo twierdzi, że rodzice są zachwyceni efektem końcowym a same dzieciaki czują się dobrze w odnowionej przestrzeni.

Placówka przymuje już dzieci a chętnych nie brakuje. W tej chwili dzielnica dysponuje 4 żłobkami, które są oblegane. Z tego powodu włodarze planują budowę dwóch nowych placówek - inwestycje zaplanowano na 2018 rok.

ZOBACZ WYREMONTOWANY ŻŁOBEK OD ŚRODKA:

PO REMONCIE. Żłobek przy Wiolinowej od kuchni... i nie tylko
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -

Łazienki przeszły generalną metamorfozę. Teraz jest więcej toalet.

Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rob
2 miesiące temu 2
Ślicznie, tylko że dostanie się do niego garstka szczęściarzy :( zdecydowanie za mało jest takich placówek na Ursynowie :(
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
2 miesiące temu 1
Piękniutko.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji