Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Pływające maluchy na start! W sobotę zawody dla przedszkolaków

› bieżące 6 miesięcy temu    5.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KZ

Wasze dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoście je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. W sobotę UCSiR zaprasza wszystkie "Foki na start"! 

W najbliższą sobotę sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci (roczniki 2011 i młodsze) zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz, w razie potrzeby, osobę dorosłą.

Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówi mama jednej z uczestbiczek ubiegłorocznych zawodów.

W tym roku Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji do udziału w zawodach zaprasza nie więcej niż 80 dzieci. Trzeba się więc spieszyć z zapisami.

Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki.

Maluchy można zapisywać do jutra (piątek, 7.04) do godz. 12:00. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie (22) 334 62 22 oraz mailowo: imprezy@ucisr.pl.

Zawody "Foki na start" odbędą się w sobotę 8 kwietnia na pływalni przy Koncertowej 4. Start zawodów o godz. 10:30.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!