Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Pierwsza ursynowska "Wyprzedaż Garażowa" za nami. Tłumy odwiedzających

› bieżące 23 dni temu    29.10.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
10 zdjęć fot. MSO

Za nami pierwsza w historii Ursynowa garażówka z prawdziwego zdarzenia. Mimo pogody wystawcy i kupujący przybyli tłumnie na parking podziemny na tyłach ratusza. Już pytają kiedy następna wyprzedaż.

To była kolejna z wyprzedaży garażowych organizowanych przez Sebastiana Domańskiego, ale pierwsza w naszej dzielnicy. Mieszkańcy entuzjastycznie podeszli do sprawy, bo zgłosiło ponad 100 wystawców. Na godzinę przed otwarciem, już zaczynało brakować miejsca w garażu ursynowskiego ratusza. Nie zawiedli także kupujący.

Wśród sprzedawanych przedmiotów przeważały ubrania, od nowych po prawdziwe perełki vintage. Znaleźć można było zarówno zabawki dla dzieci, jak i stare kryształy i monety. Ceny zaczynały się od 50 groszy. Swoje kramiki miały dzieciaki i starsi mieszkańcy.

Jedno ze stoisk rozstawiła radna Goretta Szymańska – pieniądze ze sprzedaży zbędnych ubrań i bibelotów przekaże na rzecz ursynowskiego hospicjum. - Jest świetnie, sprzedaż idzie, jest ciepło i przyszło dużo ludzi - mówiła radna.

Nie zabrakło też inicjatora akcji - radnego Krystiana Malesy, który osobiście jest fanem pchlich targów od dzieciństwa i liczy na to, że pomysł na stałe wejdzie do ursynowskiego kalendarza wydarzeń.

Także inni ursynowianie są zachwyceni pomysłem, a miejsce akcji - w garażu podziemnym, uważają za wyjątkowo trafione i zabawne. - To pierwsza ursynowska wyprzedaż podziemna – można było usłyszeć w tłumie. – To wyprzedaż parkingowa – śmiali się inni.

Termin kolejnego pchlego targu jeszcze nie jest znany, wiadomo za to, że w grudniu szykuje się kiermasz, na którym będzie można poszukać gwiazdkowych prezentów.

-  Na granicy Mokotowa, Ursynowa i Sadyby w Bez Słowa (ul. Fosa 3), mamy w planie kiermasz świąteczny – mówi organizator akcji Sebastian Domański.

Pierwsza ursynowska
+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ania
22 dni temu 3
Akcja super, ale lokalizacja słaba, ze względu na oświetlenie, a w zasadzie jego brak.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sddd
23 dni temu ocena: 6%  2
Czy Urząd Skarbowy wie o tym? Co to ma być? NIELEGALNE HANDLOWISKO W RATUSZU? CZY CHOĆ JEDNA OSOBA MIAŁA TAM KASĘ FISKALNĄ?!
odpowiedz oceń komentarz 1 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wkurzona
22 dni temu ocena: 100% 1
matole to przecież wyprzedaż garażowa!!!!