Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Persy, maine coon'y, norweskie leśne i wiele więcej! Od soboty Wystawa Kotów Rasowych

› konkursy ponad rok temu    26.11.2015
Alicja Kowalska
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Wystawa Kotów RasowychWystawa Kotów Rasowych fot. AKO

Miauczące i mruczące futrzaki w sobotę i w niedzielę zawładną Areną Ursynów. Ponad 300 kotów przez cały weekend będzie prezentować swoje wdzięki, walcząc o tytuł najpiękniejszego z najpiękniejszych. Na Haloursynow.pl mogliście zdobyć bilety na wystawę. Wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie.

Aby otrzymać od nas podwójne zaproszenie na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych wystarczyło do czwartku 26 listopada do godziny 12:00 odpowiedzieć na komentarz: Ciekawski Filemon, przebiegły Klakier a może leniwy Garfield? Z która kocią postacią się utożsamiasz i dlaczego? A może jakiś inny mruczek jest Twoim alter ego?

Nagrodę otrzymują:

~ RudaKasia

Bezdyskusyjnie jestem kotem Garfieldem. Jestem w stanie zjeść każdą ilość lazanii! :)

~ Joppek

Garfield to kot wspaniały, jest leniwy i nie mały! Dużo śpi i je pyszności i nie lubi wielu gości. Ja - jak Garfield - jestem leniem i zajmuję się jedzeniem. Lubię spać i leniuchować, smakołyki degustować. Rośnie ciałko tu i tam i na zimę tłuszczyk mam. Ma też on - kot wspaniały, jego brzuszek jest nie mały! ;-)

~ pola

Wszystkie koty są piękne, a najpiękniejszy jest mój :-)

~ Magda

Jestem jak mały Filemon co ostrzy swe pazurki na myszki i na szczurki. Pod czujnym okiem Bonifacego wyrosne na dzielnego myśliwego;)

~ Garfield!!

Bez dwóch zdań Garfield!! Gruby, rudy i leniwy, ale za to jaki przebiegły :)

Zwycięzcom gratulujemy, skontaktujemy się z Wami mailowo i powiemy, jak odebrać zaproszenie. A wszystkich, którym nie poszczęściło się w konkursie, a także tych, którzy chcą spędzić miło czas oraz z bliska zobaczyć, a nawet pogłaskać koty różnych ras zapraszamy do Areny Ursynów.

Wystawa czynna dla zwiedzających:

  • sobota (28.11.2015) w godz. 10:00 – 17:30
  • niedziela (29.11.2013) 9:30 – 17:00

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się 28 i 29 listopada (sobota i niedziela) w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122. Bilety w cenie 15 zł -  normalny oraz 8 zł - ulgowy można nabyć w kasie. Organizatorem wystawy jest Elitarny Klub Kota Rasowego a patronem medialnym - Haloursynow.pl.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.