Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

ODŻYWIAJ SIĘ ŚWIADOMIE. Rusza Akademia Zdrowego Stylu Życia

› bieżące 7 miesięcy temu    14.03.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 9 / 100%
A A A
 fot. pixabay.com

Już w niedzielę pierwszy wykład z cyklu Ursynowskiej Akademii Zdrowego Stylu Życia. Jak karmić dziecko? Czy sól szkodzi? Jaka jest rola wody w codziennej diecie? Przed nami obalanie mitów żywieniowych - 6 terminów spotkań i 12 darmowych wykładów.

Większość z nas ochoczo przyznaje, że jedzenie to przyjemność. Często jednak zastanawiamy się, co jest prawdą, a co tylko mitem - odżywianie jest pełne tajemnic, które warto zgłębić dla własnej korzyści. 

- Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców Ursynowa - osób aktywnych fizycznie, chcących zdobywać aktualną, rzetelną wiedzę na temat zasad prawidłowego żywienia od najwyższej klasy specjalistów - mówi przewodnicząca rady dzielnicy Teresa Jurczyńska-Owczarek, jedna z inicjatorek wykładów.

Pierwsze spotknie odbędzie się już 19 marca. Dowiemy się, czym różnią się dawne zasady i przyzwyczajenia żywieniowe od tych, które znamy dziś. Drugi wykład pomoże nam zrozumieć fakty i mity diet odchudzających. Cykl obejmie 6 spotkań i 12 wykład - zawsze 2 tematy. 

Spotkania kierowane są do wszystkich - mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy - nikt nie zostanie pominięty, każdy dowie sie czegoś ciekawego nowego. Wykłady prowadzić będą eksperci z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka ursynowskiej SGGW.

- Wiedza z wykładów pomoże słuchaczom, ale może być też przekazana członkom rodziny, znajomym - to powinno wpłynąć na zmianę zwyczajów żywieniowych - dodaje Teresa Jurczyńska-Owczarek.

Terminy i miejsca wszystkich wykładów - są darmowe:

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ szpieg z krainy lublina
7 miesięcy temu ocena: 60%  2
Jurczyńska-Owczarek? Wietrze podstęp.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mama
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Fajna akcja warto skorzystać.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji