Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017
B-1-POP-RADIO

O.S.T.R i PEZET na Hip Hop Fest na Ursynowie. Chcesz bilety?

› konkursy 11 miesięcy temu    9.11.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 12 / 42%
A A A
 fot. KZ

O.S.T.R i Pezet - znane gwiazdy hip hopu wystąpią na niedzielnym Hip Hop Fest w Arenie Ursynów! Mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można podwójne bilety na koncert.

*******KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY - PROSIMY O NIE NADSYŁANIE ZGŁOSZEŃ***************

II Hip Hop Fest na Ursynowie to impreza pod znakiem gwiazd. O 19:00 w Arenie Ursynów wystąpi O.S.T.R. Zaprezentuje się też PEZET - czyli Paweł z Ursynowa, mieszkaniec naszej dzielnicy - raper nie mniej znany. Tym razem wystąpi ze swoim bratem Małolatem. Na dokładkę fani hip hopu będą mogli zoabczyć Dj'a Erha, a o oprawę wizualną zadbają tancerze z Fly High BreakDance School. Tegoroczna impreza zapowiada się więc niesamowicie. 

Wejściówki na Hip Hop Fest rozeszły się błyskawicznie, ale my mamy dla Was 20 podwójnych biletów. Wystarczy odpowiedzieć na proste - powiązane z Ursynowem - pytanie konkursowe:

Pytanie: Jak się nazywał pierwszy oficjalny zespół PEZET-a i skąd wzięła się jego nazwa?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@haloursynow.pl do jutra, czyli czwartku 10 listopada do godz. 15:00. Pamiętajcie o imieniu i nazwisku oraz numerze telefonu komórkowego.

Pierwszych 20 osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma od nas podwójny bilet na niedzielny Hip Hop Fest. O sposobie odbioru biletów powiadomimy zwycięzców w mailu.

+ 5 głosów: 12 (42%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!