Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Nie przegap! Przyjdź z dzieckiem na otwarcie Mama Ćwiczy Fitness

› zdrowie i uroda 2 miesiące temu    31.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Na Ursynowie rusza nowy klub fitness dla mam. Otwarcie 2 września w godzinach od 10:00 do 15:00. Zapraszamy na wspólną zabawę dzieci z rodzicami!

Klub jest zlokalizowany na Kabatach przy ul. Wąwozowej 35. W sobotnim programie m.in. warsztaty filmowe z kamerą dla dzieci, loteria dla dzieci, pokaz Zumby w wykonaniu Asi Harczuk, masaż dłoni i wiele innych atrakcji. Między 10:00 a 11:00 będzie można porozmawiać z Martyną Rapp - wielokrotną Miss Fitness Polski, która będzie instruktorem w klubie.

Mama Ćwiczy Fitness to miejsce dedykowane wszystkim kobietom, nie tylko mamom, które cenią sobie kameralną i intymną atmosferę. Tutaj możesz nie tylko poćwiczyć, lecz również spotkać się i porozmawiać z innymi mamami.

Współczesna kobieta dba o zdrowie i formę, jednak nie zawsze ma z kim zostawić dziecko, aby odwiedzić klub fitness. Nasze klientki mogą wspólnie z nami utrzymać formę, zrzucić zbędne kilogramy i odpocząć, podczas gdy my zaopiekujemy się dziećmi. Dzieci spędzą aktywnie i twórczo czas w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorów. Zapraszamy wszystkie kobiety, także te w ciąży, po porodzie, po kontuzjach, z pociechami, bez pociech, z wnukami czy bez.

Podczas gdy mamy będą ćwiczyć, dziećmi zaopiekują się i miło zorganizują im czas wykwalifikowane animatorki

W ofercie Klubu zajęcia fitness w komfortowej sali fitness, zajęcia w Lesie Kabackim, nowoczesna bieżnia Vacu Activ Body Shape 7/1, masaż relaksacyjny, warsztaty dla mam, gimnastyka dla dzieci, zajęcia z kamerą dla dzieci, różnego rodzaju spotkania i warsztaty dla kobiet i mam.

Nasz Klub dysponuje 25 metrową salą zabaw dla dzieci, wyposażoną w dziecięce meble i zabawki, bardzo dobrze doświetloną dużymi oknami. Dla dzieci przygotowaliśmy przytulną łazienkę z przewijakiem. Możemy podgrzać mleko dla dzieci, nakarmić malucha w foteliku do karmienia czy przewinąć go. Chcemy też odrabiać lekcje ze starszymi dziećmi. Planujemy również uruchomić zajęcia również dla seniorek.

Klub Mama Ćwiczy Fitness

(mat. promocyjny) 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!