Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Małżeńskie jubileusze w ursynowskim ratuszu FOTO

› bieżące 24 dni temu    28.10.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
41 zdjęćJubilaci z burmistrzemJubilaci z burmistrzem fot. SK

37 par z najdłuższym stażem małzeńskim na Ursynowie świętowało dziś w ratuszu swoje jubileusze. Były kwiaty, podarunki i życzenia od burmistrzów oraz występ artystyczny. Nie zabrakło łez szczęścia i lawiny wspomnień.

Państwo Łagowscy obchodzili w tym roku 62. rocznicę wspólnej drogi przez życie. Byli dziś parą o najdłuższym stażu małżeńskim. Poznali się po wyborach w 1950 roku, w szkole była zabawa taneczna. 

- I tak już tańczymy razem ponad 60 lat - mówią jubilaci. A już leci 63. rok, bo rocznicę państwo Łagowscy mieli w kwietniu. - Czekamy na żelazne gody! - śmieją się. 

Ich recepta na udany związek jest prosty: miłość i przebaczanie. - Trzeba się przede wszystkim bardzo kochać, być tolerancyjnym. Trzeba dbać o męża, to i mąż zadba o żonę - mówi Anna Łagowska. - Trzeba wybaczać! Najważniejsze jest wybaczanie. Różne są chwile w życiu - dodaje Ryszard, mąż pani Anny.

- Są zgodnym małżeństwem. Są dla nas wzorem do naśladowania - mówią wnuczek jubilatów i jego narzeczona.

W sali im. Juliana Ursyna Niemcewicza pojawiło się dziś 37 par z najdłuższym stażem małżeńskim. Wraz z 40-leciem Ursynowa świętowali swoje rocznice. Każda para otrzymała gratulacje od burmistrza Roberta Kempy i wiceburmistrza Łukasza Ciołko. W prezencie dzielnica ufundowała stylowe filiżanki z logo dzielnicy oraz książkę o historii Ursynowa. Były też kwiaty, łzy wzruszenia oraz... prośby o poradę.

- Chciałbym dożyć takiego pięknego jubileuszu ze swoją żoną. Mam nadzieję, że w kuluarach zdradzicie Państwo receptę na udany związek - żartował burmistrz Kempa.

Uroczystość uświetnił ursynowski chór "Ars Chori", który przypomniał jubilatom szlagiery sprzed kilkudziesięciu lat. Życzeniom, wspomnieniom i gratulacjom nie było końca.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI:

Małżeńskie jubileusze w ursynowskim ratuszu FOTO
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dorota Nap
22 dni temu 2
Gratulacje da Panstwa Lagowskich I wszystkich par z długim stażem.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sonia
23 dni temu 1
rewelacyjny pomysł na uroczystość ! mam nadzieję że za rok kolejna taka uroczystość ?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji