Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Lato w mieście. Ruszają zapisy do 8 ośrodków wakacyjnych

› bieżące 5 miesięcy temu    15.05.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. AKO

Już dziś warto pomyśleć o tym, co będzie robiło nasze dziecko podczas wakacji. Dzielnica startuje z zapisami na "Lato w Mieście". To bogaty program zajęć i opieki nad uczniami podstawówek i gimnazjów. 

"Lato w mieście" to moc wakacyjnych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Będą zajęcia sportowe, artystyczne, muzyczne, plastyczne i edukacyjne. Grupy z placówek wakacyjnych skorzystają też z dzielnicowej i miejskiej oferty seansów filmowych, spektakli teatrlanych czy ze spotkań z ciekawymi ludźmi. Program imprez właśnie powstaje, już teraz jednak można zgłaszać swoje dzieci do placówek, w których będą przebywały pod opieką nauczycieli.

- W 8 wakacyjnych placówkach edukacyjnych, które będą znajdować się w 7 szkołach podstawowych i jednym gimnazjum, zostanie zapewniona opieka dla 1.300 uczestników, w wieku od 6 lat (pierwsze klasy szkoły podstawowej) do 16 lat - mówi Jakub Fiałek z ursynowskiego ratusza.

Program rusza 26 czerwca i potrwa do 31 sierpnia, czyli przez cały okres wakacji szkolnych. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny, opieka również, rodzice płacą natomiast za wyżywienie. Od dziś można zgłaszać dzieci do programu. W wybranej szkole należy złożyć kartę zgłoszeniową:

Karty kwalifikacyjne dla uczestników wypoczynku można pobrać tutaj:

Harmonogram zapisów na akcję "Lato w mieście":

Lato w miescie 2017 harmonogram zapisow

Wykaz godzin pracy sekretariatów/ świetlic szkół, które podczas Lata w Mieście będą pełniły funkcje Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych
Lato w miescie 2017 harmonogram zapisow

Dodatkowe informacje na temat programu:
Agnieszka Kowalska – Wydział Oświaty i Wychowania -  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 75 13
ag.kowalska@ursynow.pl

Piotr Kryziński – Wydział Sportu i Rekreacji -  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 73 18
pkryzinski@ursynow.pl

(na podst. informacji prasowej dzielnicy)

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!