Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12.2017
B-1-POP-RADIO

KONKURS. Wygraj bilety na koncert "Atramentowa"!

› bieżące 11 miesięcy temu    15.11.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. W. Kusiński, Polskie Radio

Stanisława Celińska wystąpi w czwartek dla ursynowian. Aktorka zaśpiewa utwory ze swojej ostatnich płyt "Atramentowa" i "Atramentowa - suplement". Mamy dla Was bilety!

**** KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY - PROSIMY O NIE PRZYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ****

Celińska będzie gwiazdą Tygodnia Seniora na Ursynowie, ale jej występ przyciąga nie tylko seniorów. Wzruszające, piękne i prawdziwe teksty piosenek oraz przejmujący głos aktorki sprawiły, że po występie na festiwalu opolskim w 2009 roku (gdzie zaprezentowała "Atramentową rumbę") i płytach: "Nowa Warszawa" i "Atramentowa", Stanisława Celińska ogłoszona została polską Cesarią Evorą. Na jej koncertach pojawiają się słuchacze w każdym wieku - spragnieni wielkich artystycznych wrażeń.

Za refleksyjne teksty, które Celińska zaśpiewa w czwartek w ursynowskim "Multikinie" odpowiadają: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz czy Muniek Staszczyk. Jak pisał w „Dzienniku Gazecie Prawnej” Wojciech Przylipiak:

"jej głos i kreacja muzyczna są dalekie od gwiazdorstwa. Głos jest zmysłowy, przejmujący, naturalny. Celińska »Atramentową« płynie trochę pod prąd muzycznego rynku, ale pierwsze miejsce na liście sprzedaży OLIS pokazuje, że jest dużo miejsca poza hip-hopową i popową sieczką na rzeczy poruszające i prawdziwe”.

Artystka od lat mieszkająca na Ursynowie zaśpiewa w "Multikinie" w czwartek o godz. 19:00, na koncercie zorganizowanym przez dzielnicę. Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie. Ale mamy dla Was 10 podwójnych biletów, które można wygrać w naszym konkursie.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jaką rolę zagrała Stanisława Celińska w serialu "Alternatywy 4"? Proszę podać imię i nazwisko bohaterki oraz jej zawód.

Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@haloursynow.pl. Pierwszych 10 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie otrzymają podwójne wejściówki na koncert. Warunkiem koniecznym jest podanie numeru telefonu komórkowego oraz imienia i nazwiska. O wygranej i sposobie odbioru wejściówek poinformujemy zwycięzców mailowo.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!