Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

KONKURS. Jeszcze piękniejsza ze Studiem Figura Ursynów!

› bieżące 7 miesięcy temu    11.03.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. pixabay.com

Kochane, ubóstwiane. Mądre, inteligentne i wykształcone. Dynamiczne i z charakterem. Czułe, delikatne i piękne... Takie są kobiety z Ursynowa! W dniu ich święta mamy specjalny konkurs.

Z nimi dobrze, choć nie zawsze najlepiej, ale bez nich... najgorzej na świecie! Panie są dziś w centrum uwagi - Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, w którym mogą poczuć się wyróżnione. I choć życzymy tego na co dzień, a nie tylko do święta, to wraz ze Studiem Figura Ursynów postanowiliśmy dodać coś od siebie.

Studio Figura Ursynów to nowe studio modelowania sylwetki, indywidualnie dobrany program ćwiczeniowy oraz dieta. Nieinwazyjna kosmetyka estetyczna. W dodatku tylko dla pań.

Studio działa przy ul. Gandhi 27A lok. 105. Zaprasza wszystkie panie, które chcą być jeszcze piękniejsze!

Studio Figura Ursynów ufundowało dla naszych czytelników trzy vouchery na zabieg z zakresu kosmetyki estetycznej o wartości 200 złotych każdy.

Jak zdobyć nagrodę?

Zadanie jest proste - wystarczy ułożyć hasło lub rymowankę ze słowami: "kobieta" i "Studio Figura Ursynów".

Na Wasze odpowiedzi (nie tylko od kobiet, aczkolwiek nagrodę może zrealizować tylko pani) czekamy do niedzieli, 12 marca do godz. 24:00. Wysyłajcie je pod adres: konkurs@haloursynow.pl. Koniecznie podajcie imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Wyniki konkursu ogłosimy do 15 marca.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

 

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!