Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017
B-1-POP-RADIO

INTERWENCJA. Plac zabaw przy Wiolinowej odnowiony

› bieżące 2 miesiące temu    2.08.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
nowa ławka i bujana zabawkanowa ławka i bujana zabawka fot. nadesłane

Po kilku interwencjach coś w końcu drgnęło na placu zabaw przy ul. Wiolinowej 3. Na zamkniętym od tygodni terenie pojawili się pracownicy spółdzielni. Na początek zajęli się nową ławką i bujaną zabawką. Teraz dzieciaki potrzebują jeszcze obudowy piaskownicy i plac będzie czynny - spółdzielnia twierdzi, że już od jutra.

Plac zabaw przy Wiolinowej został zabazpieczony i zamknięty przez straż miejską po naszej interwencji w połowie czerwca. Powód? Wystające gwoździe w obudowie piaskownicy oraz fatalny stan zabawek. Od tamtej pory mieszkańcy domagają się naprawy zdewastowanych sprzętów, jednak spółdzielnia dwukrotnie przesuwała terminy prac. W ostatni czwartek na placu wreszcie pojawili się robotnicy.

- W czwartek panowie rozmontowali motorek do samej sprężyny i przez kilka godzin wycinali na miejscu nowy. W piątek zamontowali żabkę i ławkę, przenieśli też śmietnik - relacjonuje Magdalena Starowieyska-Zick, mieszkanka.

Plac zabaw wreszcie wyposażono w nowy sprzęt - przede wszystkim bezpieczny dla dzieci. Została jeszcze piaskownica, która wciąż stoi bez obudowy. Ale - jak zapewnia spółdzielnia "Jary" to kwestia "kilku dni".

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ytr
2 miesiące temu 2
Niestety plac na Wiolinowej to nie jedyny tragiczny plac zabaw spółdzielni JARY. Zobaczcie "genialny" plac zabaw przy przychodni ROMERA. Czasem trzeba iść z dzieckiem do lekarza - niekoniecznie chorym - bilans itd. Boję się wchodzić na ten plac zabaw!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
2 miesiące temu 1
bezpieczeństwo dzieci po nad wszystko.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji