Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B-1-POP-RADIO

Dzień Przedszkolaka na Teligi VIDEO

› bieżące miesiąc temu    20.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 3 ocen 6 / 100%
A A A
Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 352Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 352 fot. KT

Przedszkole przy Teligi obchodziło dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci śpiewały, jadły ciasto marchewkowe, wysłuchały bajek, które przeczytał im gość z ratusza. Zabawy i niespodzianki potrwają cały dzień!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to ustawowe święto wprowadzone przez Sejm 4 lata temu. Od tamtej pory ursynowskie przedszkole nr 352 regularnie świętuje wraz z małymi podopiecznymi. Dzieciaki bawiły się dziś świetnie. Z zainteresowaniem wysłuchały dwóch bajek, które przeczytał im wiceburmistrz Rafał Miastowski. Później przyszła kolej na zabawę w "Stary niedźwiedź mocno śpi".

- Staramy się, żeby ten dzień był jak najbardziej atrakcyjny. Czeka nas jeszcze film na dużym ekranie - mówi Monika Bachańska, dyrektor przedszkola nr 352.

Dzieciaki odwiedził też Miś, który jest maskotką placówki. Podczas gwarnej zabawy znalazł się czas na wspólne śpiewanie i zadawanie pytań burmistrzowi. Większość z nich dotyczyła czasów szkolnych - głównie przedszkolnych.

Po rozrywkach i intensywnej części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek. Rarytasem, przygotowanym specjalnie z okazji święta maluchów, było pyszne ciasto marchewkowe.

VIDEO: Dzień Przedszkolaka przy Teligi

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ BEKA
miesiąc temu 3
Miastowski turla się po podłodze :)))) Warto to zobaczyć, ale BEKA!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ RODZIC
miesiąc temu ocena: 100%  2
Brawa dla przedszkola za wspaniałą niespodziankę dla dzieci !Miś witający od rana dzieci i rodziców zrobił furorę oczywiście Dorotka też była urocza!!!!
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matka
miesiąc temu ocena: 100%  1
Piękna uroczystość i brawa dla pana wiceburmistrza!
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji