Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B-1-POP-RADIO

Drożej za najmłodszych, taniej za starszych. Absurd w cennikach pływalni

› bieżące 8 miesięcy temu    17.02.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. KT

Pływalnie UCSiR wprowadziły nowy cennik, który już na starcie nie spodobał się mieszkańcom. Nie chodzi o zbyt wygórowane stawki a o dziwną logikę przy okazji wejść rodzinnych - rodziny z dzieckiem powyżej 5. roku życia miały płacić mniej niż te z młodszymi pociechami. Skąd ten podział i faworyzowanie starszaków?

Galimatias w cenniku pływalni Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. W weekendy rodzice z dziećmi za 5-letnie dziecko płacą mniej niż np. za 4-letnie.

- Nie mam pytań, jeśli chodzi o same ceny, nie rozumiem zaś konstrukcji cennika. Dlaczego jest tak, że mniejsze dziecko i jego rodzice są gorzej traktowani? Nie rozumiem tej granicy 5 lat - skarży się Piotr z Kabat.

Nowy cennik zakłada, że rodzice z dzieckiem powyżej 5. roku życia zapłacą w weekend 27 zł - czyli 3 x 9 zł. Jeśli zaś dziecko jest młodsze, wejście miało kosztować już 34 zł - dziecko za darmo, jednak rodzice mieliby zapłacić po 17 zł. Skąd taka różnica?

- Jeśli chodzi o kwestię biletu rodzinnego w weekendy, pańska uwaga jest słuszna. Bilet powinien dotyczyć wszystkich dzieci w równym stopniu. Oczywiście dokonamy tej zmiany - odpowiada nam Anita Nasierowska, dyrektor Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Czekamy więc na rychłe zmiany w cenniku. Mamy nadzieję, że nastąpią jak najszybciej - jeszcze podczas ferii.

AKTUALIZACJA: Zmiany w cenniku zostają wprowadzone już od jutra (od soboty 18 lutego). UCSiR zlikwidował podział na wiek dzieci - wszystkie rodziny z dziećmi będzie obowiązywała niższa stawka. Bilety rodzinne będą mogli kupić również matki lub ojcowie samotnie wychowujący dzieci.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ eliza
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Małe dzieci sikają do wody.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mama
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Jawna dyskryminacja, niedopuszczalne to jest.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji