Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Deszczowa piosenka, czyli potańcówka w ulewie! FOTO

› bieżące 3 miesiące temu    20.08.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
42 zdjęćDzieci pokazały, jak rozkręca się imprezy!Dzieci pokazały, jak rozkręca się imprezy! fot. KT

Mimo nieustającego deszczu kilkadziesiąt osób bawiło się na potańcówce przy fontannie w Parku Jana Pawła II. Dzieciaki uratowały imprezę - przez długi czas to one rozkręcały taneczne popisy. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i sąsiedzkiego spotkania przy grillu i zimnym piwku! 

Trzeba przyznać, że pogoda nie sprzyjała wczoraj amatorom plenerowych tańców. Było ciepło, jednak rzęsisty deszcz obniżył frekwencję w porównaniu z poprzednimi potańcówkami. Przy fontannie w Parku Jana Pawła II pojawiło się jednak kilkudziesięciu najwytrwalszych tancerzy - im deszcz nie popsuł zabawy.

Dzieci brały udział w tanecznych konkursach z nagrodami. Ich entuzjazm udzielił się rodzicom, którzy szybko włączyli się do wspólnej zabawy. Z głośników leciały same hity. Pojawiły się polskie i zagraniczne klasyki - każdy znalazł coś dla siebie.

Większość obserwowała tancerzy spod parasoli, gdzie zajadano kiełbaski z grilla i popijano zimne napoje. Tam atmosfera też była wyborna - ursynowianie cenią sobie sąsiedzkie spotkania. 

To była już piąta dzielnicowa potańcówka. Czekają nas jeszcze dwie: 2 września w Sadku Natolińskim i 9 września koło Domu Kultury przy ul. Kajakowej. 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POTAŃCÓWKI W PARKU JANA PAWŁA II:

Deszczowa piosenka, czyli potańcówka w ulewie! FOTO
+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bożena
3 miesiące temu 2
Super fotki. Brawa dla tych co nie są z cukru.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanka
3 miesiące temu 1
Jak zabawa to zabawa pogoda nieważna.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji