Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B-1-POP-RADIO

Cellulit? Wygrasz z nim szybko i bezboleśnie

› zdrowie i uroda 3 miesiące temu    22.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay.com

Zmora większości kobiet po 25. roku życia - cellulit. Jak z nim walczyć? Czy da się go skutecznie pokonać? Na Ursynowie specjalizuje się w tym Studio Urody Figura.

Cellulit inaczej zwany pomarańczową skórką. Jest to nierównomiernie i płytko rozłożona pdo skórą tkanka. Najczęściej występuje na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach. Bezpośrednią przyczyną jego powstawania są zaburzenia mikrokrążenia, zastoje i obrzęki, gromadzenie toksyn w organizmie oraz zbyt duża ilość węglowodanów w diecie.

Czy istnieje skuteczna metoda walki z tym nieestetycznym defektem? Jak najbardziej tak! Studio Figura Ursynów proponuje kompleksowy program walki z cellulitem, na który składają się:

  • Zabiegi antycellulitowe na: vacu shaper (bieżnia z podciśnieniem), rollshaper (masaż całego ciała) oraz limfodrenaż (drenaż limfatyczny najbardziej newralgicznych części ciała).
  • Dodatkowo proponujemy nasze kosmetyki, które skutecznie walczą z pomarańczową skórką.
  • Nasz dietetyk przygotowuje również specjalną dietę, z ograniczeniem węglowodanów za to bogatą w antyoksydanty oraz zdrowe tłuszcze i białko. Oczywiście, żeby pozbyć się cellulitu musimy pamiętać o odpowiedniej ilości płynów, w tym oczyszczających ziół.

Klientki Studia Figura zauważają ogromną zmianę w wyglądzie skóry już po pierwszym miesiącu stosowania programu.

Po szczegóły programu antycellulitowego zapraszamy do Studio Figura Ursynów. Pierwszy zabieg próbny jest zupełnie bezpłatny, za to ogromnie przyjemny i relaksujący!

Studio Figura Ursynów:

materiał promocyjny 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.