Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017
B-1-POP-RADIO

Biegacze z Ursynowa! W tej imprezie warto wziąć udział KONKURS

› konkursy 6 miesięcy temu    4.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. Mirosław Kania

Dla biegaczy z Ursynowa ten klimatyczny bieg to świetna okazja do kolejnego startu. Pomysł zorganizowania Biegu Raszyńskiego narodził się w 2010 roku i na stałe wszedł do kalendarza wydarzeń sportowych w Raszynie. Trwają przygotowania do tegorocznej edycji - dla biegaczy z Ursynowa mamy 5 pakietów startowych!

Dziesięciokilometrowa trasa ściąga amatorów ścigania nie tylko z Raszyna i Mazowsza, ale z całego kraju i z zagranicy. Jest bowiem niemal idealnie płaska i szybka, a trzy równe pętle uliczkami Raszyna pozwalają na mocne poprawianie rekordów życiowych. Klasyfikacje zawodników zawierają wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają nawet 1000 złotych. Przewidziano również nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy (29:54).

Dodatkowym elementem, pomagającym w biegu, jest niesamowity doping zorganizowanych grup, które rywalizują w specjalnym konkursie dla kibiców. Nagroda jest wymierna, konkretna, więc konkurs przyciąga wielu chętnych, wyzwalając w nich pokłady energii i kreatywności, którą dzielą się z zawodnikami.

Ogólnopolski Bieg Raszyński powstał w roku 2010 w odpowiedzi na oczekiwanie niezwykle dynamicznie rozwijającej się popularności biegania.

- Stawiając sobie za cel stworzenia imprezy profesjonalnie zorganizowanej, otwartej dla amatorów i zawodowców, szybko zdobyliśmy sobie reputację medialną, jako największe wydarzenie biegowe południowej części województwa mazowieckiego - mówi Marzena Zientara, rzecznik biegu.

W tej chwili Bieg Raszyński ma ogólnopolski zasięg. Uczestniczą w nim zawodnicy z kraju i z zagranicy.

W zeszłym roku w kategorii OPEN zwyciężył Jakub Nowak , który przekroczył linię mety z czasem 30:37 , drugi uplasował się Andrzej Skarżyński z czasem 32:14, a na trzecim miejscu, po raz pierwszy w historii Biegu Raszyńskiego stanęła kobieta Katarzyna Kowalska, która osiągnęła czas na mecie 33:06.

Trasa biegu posiada atest PZLA. Przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3.33 km W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże zawodników. Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Bieg Raszyński charakteryzuje się bogatymi pakietami startowymi, w których oprócz koszulek technicznych można znaleźć wiele ciekawych gadżetów od sponsorów, takich jak smycze, długopisy, bony rabatowe, a nawet dżemy dla biegaczy. Dla każdego biegacza czeka ciepły posiłek i napoje, które co roku serwuje dla nas Cater Mark.

Zapisy dostępne na stronie www.biegraszynski.pl

W tym roku VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 9.04.2017 o godzinie 11.00, z ul. Szkolnej.

  • Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat
  • Opłata startowa wynosi 55 zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny
  • Bieg podzielony jest na wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54
  • Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana
  • Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobik, a nawet na gokardy.

Dla biegaczy z Ursynowa mamy 5 bezpłatnych pakietów startowych o wartości 55 zł każdy. Co należy zrobić, aby otrzymać pakiet? Wysłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@haloursynow.pl. Pakiety otrzyma 5 pierwszych osób. W swoim zgłoszeniu koniecznie podajcie: imię i nazwisko oraz nr telefonu komórkowego. O wygranej powiadomimy mailowo. 

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!