Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Bal w MAL, czyli księżniczki w akcji!

› dzieci i rodzina 16 dni temu    5.11.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 21 / 100%
A A A
Malowanie buziek podczas balu Malowanie buziek podczas balu  fot. MSO

Takiej frekwencji nikt się nie spodziewał. W sobotnie popołudnie, pieszo i karocami, tłumnie przybyły na Kłobucką księżniczki w asyście superbohaterów z całego Ursynowa! Były tańce, zabawy i dużo radości.

To kolejna z udanych inicjatyw sąsiedzkich w niedawno otwartym Miejscu Lokalnych Aktywności na Wyczółkach. Klub Malucha i popołudniowe spotkania ze starszymi dziećmi, zostały świetnie przyjęte przez lokalną społeczność.

- Jesteśmy tutaj pierwszy raz, ale myślę, że zaczniemy przychodzić częściej. Na przykład na poranki dla maluchów - mówi Agnieszka, mama dwóch małych księżniczek.

Sobotni bal zaczął się od radosnych pląsów maluchów, później szukały listu ukrytego w butelce. Dzięki tajnej wiadomości od Misia – króla wyspy, przeniosły się samolotem do dzikiej dżungli. Z wymalowanymi buźkami poznały samego władcę wyspy, który dzielnych podróżników nagrodził lizakami.

Nie zabrakło także poczęstunku, w którego przygotowaniu brali udział sąsiedzi ośrodka. Dzieci z radością chrupały ciasteczka, cukierki, ale też kanapki i marchewkę.

Na balu oprócz mieszkańców Kłobuckiej można było spotkać rodziny z całego Ursynowa, które szczerze im zazdrościły, bliskości takiego miejsca spotkań. Podczas oficjalnego otwarcia MALu we wrześniu wspomniano o stworzeniu podobnego miejsca w nowym domu kultury.

+ 21 głosów: 21 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!