Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Bach, Chopin, Liszt. Kameralnie na Kabatach. FOTO

› bieżące 4 miesiące temu    9.07.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
13 zdjęć fot. KT

Przy kabackiej fontannie rozbrzmiały kompozycje Bacha, Chopina, Liszta i Szymanowskiego. Kilkudziesięciu mieszkańców w skupieniu przysłuchiwało się interpretacjom Andrzeja Wiercińskiego. Młody artysta podbił serca ursynowian.

23-letni Andrzej Wierciński z marszu "kupił" gości a wykonanie Franciszka Liszta zostało wielokrotnie skomplementowane tuż po koncercie.

- Mam podstawowe wykształcenie muzyczne, więc trochę wiem w tej materii. Liszt był wspaniały, zrobił na mnie ogromne wrażenie - mówi Adam.

Pogoda dopisała a artysta pochwalił publiczność i plenerowe okoliczności. - Bardzo miło mnie powitano, grało się swobodnie. To mój debiut na Ursynowie, ale w plenerze już miałem przyjemność występować - mówi Andrzej Wierciński.

Niedzielny koncert udowodnił, że muzyka klasyczna doskonale sprawdza się w plenerze. Kolejny z cyklu "Muzyczne Lato na Ursynowie" już w niedzielę za tydzień. O 19:00 na scenie przy urzędzie dzielnicy wystąpi gwiazda - Ewa Bem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO KONCERTU:

Bach, Chopin, Liszt. Kameralnie na Kabatach. FOTO
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!