Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017
B-1-POP-RADIO

AKCJA "POLA NADZIEI". Kup kalendarz, wspomóż hospicjum!

› bieżące ponad rok temu    29.12.2015
Klaudia Ziółkowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KZ

Kolejny etap akcji "Pola Nadziei" za nami. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym. Zwycięskie prace zobaczymy w kalendarzu na 2016 rok.

Pola Nadziei" to piękna i szczytna idea mająca na celu uwrażliwienie społeczeństwa na cierpienie osób chorych i starszych. To międzynarodowy program realizowany przez hospicja. Najpierw ich wolontariusze zbierają od ludzi cebulki albo datki a wiosną sadzą żonkile w różnych punktach miasta. W tym roku do akcji dołączyło ursynowskie hospicjum onkologiczne.

Pomysł przypadł do gustu najmłodszym ursynowianom. Do akcji dołączyło 26 placówek oświatowych, uczniowie sadzili żonkile, przygotowywali ozdoby świąteczne i piekli pierniki. Najmłodsi przyjaciele hospicjum mogli się również pochwalić swoimi talentami plastycznymi i językowymi.

- Kalendarz ścienny na rok 2016 powstał w ramach konkursów literackiego i plastycznego, przeprowadzonego wśród szkół, które przystąpiły do udziału w realizowanym przez FHO międzynarodowym programie "Pola Nadziei" Zostań przyjacielem Hospicjum" - mówi Edyta Złotkowska z fundacji. - Zawiera zwycięskie prace konkursowe uczniów szkół, które dołączyły do grona naszych przyjaciół.

Kalendarz jest cegiełką na rzecz ursynowskiego hospicjum i kosztuje 20 złotych. Kontakt w sprawie zakupu: komunikacja@fho.org.pl, tel. (+48) 503 125 255.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!